Opinie o Nas
Producenci

Generator ozonu FM-500 ozonator 500 mg/h

Dostępność: Dostępny
Cena: 389,00 zł 389.00
quantity szt.
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 1768

Opis

Generator ozonu FM-500 z osuszaczem powietrza.

Skład zestawu:


Każdy ozonator posiada certyfikat zgodności CE dopuszczające do obrotu na terenie całej EU.
OZONATOR FM500 jest doskonałym modelem ozonatora do celów motoryzacyjnych na rynku z uwagi na długą żywotność: 4.500 godzin pracy !


Ozonowanie jest obecnie najczęściej stosowaną metodą odkażania klimatyzacji samochodowych. Ozon usuwa nieprzyjemne zapachy tkwiące w tapicerce oraz sprawia, że czyszczenie klimatyzacji (dezynfekcja, sterylizacja) jest procesem bezinwazyjnym, bezpiecznym (brak środków chemicznych) ale przede wszystkim najskuteczniejszym. Ponadto ozon usuwa roztocza, likwiduje pleśń i grzyby z kanałów wentylacyjnych, skutecznie likwiduje (rozkłada) dym papierosowy oraz zapachy zwierzęce. Posiadamy w ofercie ozonatory specjalistyczne, przeznaczone do pracy w warsztacie (ozonator samochodowy) samochodowym, stacjach diagnostycznych oraz generatory ozonu przeznaczone do czyszczenia klimatyzacji i wnętrza większych pojazdów (autobusy, tiry, chłodnie samochodowe itp.).

Ozon jest najsilniejszym utleniaczem znanym człowiekowi, wykazuje właściwości sterylizujące kilkakrotnie większe od powszechnie stosowanego chloru.
OZONATOR FM500 o wzmocnionej wydajności 500mg/h (z podłączonym osuszaczem) zapewnia skutecznie:
  • usuwanie wszelkich nieprzyjemnych zapachów (stęchlizna, zapachy zwierzęce, zapachy tytoniowe, rozlane mleko itp.);
  • sterylizacja wody (usuwa chlor, mikroorganizmy oraz inne zanieszcyszczenia wodociągowe);
  • sterylizacja żywności (żywność wolna od pestycydów, hormonów, antybiotyków);
  • odkażanie klimatyzacji samochodowej (usuwa zarodniki pleści i grzybów, likwiduje nieprzyjemne zapachy);
  • odkażanie klimatyzatorów domowych-przenośnych;
  • likwidację pleśni i zarodników grzybów
  • odświeżanie pomieszczeń, likwodacja wirusów i bakterii, odkażanie naczyń etc.
Ozon stosowany jest powszechnie w następujących branżach:
medycyna, stomatologia
motoryzacja- odkażanie klimatyzacji i usuwanie nieprzyjemnych zapachów z kabiny pojazdu
produkcja- przetwórstwo
chłodnictwo
utylizacja ścieków
 

Procedura odkażania pojazdów:

Ustawiamy urządzenie w pozycji poziomej, na zewnątrz samochodu, obok drzwi od strony kierowcy lub od strony pasażera lub na desce rozdzielczej wewnątrz pojazdu i podłączamy do zasilania elektrycznego 220V. W celu umożliwienia odkażenia całego obiegu włączyć recyrkulację powierza, wentylator nadmuchu ustawić na minimum. Zalecamy, by umieścić na czas zabiegu filtr przeciwpyłkowy (także jeżeli jest nowy) we wnętrzu kabiny. Umieścić rurkę z rozprowadzającą porowatą końcówką  ceramiczną (lub bez) na wewnętrznym lusterku wstecznym, prowadząc rurkę łączącą poprzez okno drzwi. Należy pozostawić niedomkniętą szybę tak, aby nie zgniatała rurki. Włączyć urządzenie na okres 30x2 minut (po czym wietrzyć kabinę przez 10÷15 minut). 

WAŻNE jeżeli przykre zapachy koncentrują się w niewielkim obszarze kabiny (na przykład siedzenie przednie lub tylne), to należy umieścić porowatą końcówkę ceramiczną jak najbliżej źródła tych nieprzyjemnych zapachów, aby uzyskać jak największe stężenie ozonu w danym punkcie.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl