Opinie o Nas
Menu
Producenci

Wyciskarka soków Green Power Kempo/ Hippocrates 1305 + Gratisy

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 1-2 dni
Cena: 2 080,00 zł 2080.00
quantity szt.

Opis

Wyciskarka Green Power Hippocrates PLUS GPT-E1305

Dwuślimakowa wyciskarka Hippocrates rozgniata surowiec wałami typu Jang na małe cząstki, uwalniając w ten sposób jeszcze więcej enzymów i składników odżywczych. W połączeniu z precyzyjną regulacja ciśnienia, którą mogą poszczycić się jedynie wyciskarki dwuwałowe, Hippocrates pozwala uzyskać większość ilość soku w porównaniu do ilości uzyskanej przy użyciu wyciskarek jednowałowych, lub wyciskarek miażdżących. Podwójne wały to gwarancja uzyskania maksymalnej ilości najwyższej jakości soku , i najbardziej suchej pulpy.

 

Green Power Hippocrates E1305 to nie tylko wyciskarka – w jej skład wchodzą części do wyrobu makaronów i makaronów typu „noodle”, nasadki do wyciskania soku z trawy pszenicy oraz sito, które pomaga zmniejszyć ilość piany powstałej na skutek ekstrakcji, a także dodatkową nasadkę na niełatwe do ekstrakcji produkty, tj. granat czy pomidor. Do urządzenia dołączamy książkę „Living with Green Power” z przepisami.

 

Ważne

Producent wyciskarek Green Power stworzył dwie wyciskarki o nazwie Hippocrates- są to wyciskarka Hippocrates oraz Green Power KEMPO Hippocrates. Różnica między obiema wyciskarkami to klamry trzymające koniec przedniej części w wyciskarce Hippocrates, która jest wykonana z metalu, a w wyciskarce Kempo Hippocrates z plastiku. Ponadto wyciskarka Hippocrates ma 12 letnią gwarancję, a Green Power KEMPO objęta jest 5 letnim okresem gwarancji. Dodatkowe elementy dołączone do wersji E-1305 to akcesoria do makaronów i makaronów typu „noodle” , zestaw sit do ekstrakcji soku z trawy pszenicy oraz do zmniejszenia ilości uzyskanej piany, a także dodatkowa część do trudnych i problemowych w ekstrakcji produktów, tj. granaty czy pomidory.

 

Części Green Power Hippocrates GPT-E1305

 • Podwójne wały

 • Plastikowy popychacz

 • Drewniany popychacz

 • Szczotka

 • Magnetyczny dzbanek

 • Stalowa miska

 • Regulator do warzyw

 • Regulator do owoców miękkich

 • Wkład homogenizujący

 • Sito do warzyw

 • Sito do owoców miękkich

 • Końcówka/lejek do uzyskiwania soku/ pulpy

 • Wielozadaniowe wały

 • Wielozadaniowa końcówka/lejek

 • Końcówka do makaronów

 • Sito z drobnymi otworami

 • Sito do pozyskiwania soku z trawy pszenicy

 • Sito do makaronów

 • Dozownik/ dysza nr 1

 • Dozownik/dysza nr 2

 • Dozownik dysza nr 3

 • Dozownik/ dysza nr 4

 

Pozyskiwanie soku z trawy pszenicy i warzyw liściastych

Jedną z głównych zalet dwuślimakowych wyciskarek jest możliwość pozyskiwania soku z traw pszenicy oraz zielonych warzyw liściastych zdecydowanie lepiej niż przy pomocy innych wyciskarek do traw pszenicy. Dzięki temu uzyskujemy maksymalną ilość soku, przy minimalnej ilości piany (piana jest produktem ubocznym powstałym w efekcie ekstrakcji soku z trawy pszenicy). Wersja Hippocrates E1305 zawiera specjalny zestaw wałów, sito oraz końcówki do uzyskania najlepszego rezultatu. Trawa pszenicy i zielone warzywa liściaste dostarczają wysoką ilość chlorofilu, żywych enzymów, witamin i innych składników odżywczych, które oczyszczają krew, wspomagają proces trawienia, zmniejszają ciśnienie krwi i pomagają przy schorzeniach skórnych.

 

Sok i wiele więcej…

Z pomocą Hippocrates E1305 przygotowanie „żywych”, nieprzetworzonych i pełnych dobrodziejstw produktów stanie się realne! Przygotujemy pyszne, prawdziwe owocowe lody, masła orzechowe, jedzenie dla dzieci i niemowląt, produkty z soi, sorbety owocowe, czy dżemy. Zmielimy także większą ilość czosnku czy imbiru, a przy pomocy dodatkowych akcesorii przygotujemy własny, domowy makaron.

 

Technologia podwójnych wałów

Podwójne wały wycisną sok z warzyw takich jak: marchew, seler, zielone warzywa liściaste oraz trawy pszenicy. Możliwe jest także uzyskanie soku z owoców twardych tj. jabłka czy gruszki. Wyciskarka delikatnie uzyskuje sok, a 0.1 mm odstęp pomiędzy wałami sprawia, iż surowiec nie zapycha się i nie zostaje uwięziony, co daje jeszcze bardziej suchą pulpę oraz większą ilość soku, niż inne dwuwałowe wyciskarki.

 

Materiały bio-ceramniczne i magnetyczne

Materiały magnetyczne zastosowane w konstrukcji rdzenia wałków dają efekt silnego pola magnetycznego (ok. 2600 gauss) generowanego przez obracające się wałki. Kiedy sok przepływa przez pole magnetyczne molekuły wody zostają rozbite, co pozwala atomom łączyć się z innymi minerałami tj. wapń, potas, sód, czy magnez tworząc nową budowę molekularną. Dzięki temu uzyskujemy większą ilość minerałów, z których dobrodziejstw możemy korzystać przez dłuższy czas. Dołączony dzbanek zawiera magnetyczną podstawę, co pomaga utrzymać świeży sok na dłuższy czas.

 

Dodatkowo, użyte materiały bio-ceramiczne pomagają utrzymać i zachować naturalny kolor, zapach i świeżość soku na dłużej.

Wyciskarka Green Power łączy w sobie dwie technologię, które pozwalają przestawić atomy tlenu i wodoru, sprawiając, że działają one skuteczniej. Nieprzyjemny smak zielonych warzyw liściastych staje się przyjemniejszy i łagodniejszy dla naszych kubków smakowych gdyż poziom minerałów w soku zostaje zwiększony, co naturalnie osładza sok.

 

Oddzielanie pestycydów, chemikaliów czy metali ciężkich stosowanych do uprawy warzyw oraz owoców

Czy wiedziałeś o tym, że jabłko zostaje spryskane ok. 22 razy, zanim trafi do sklepu? A marchew sklepowa uprawiana jest po to, aby oczyszczać ziemię? Dzięki zastosowanej technologii Green Star, uzyskujemy soki w 70-80% pozbawione metali ciężkich z surowca i innych toksyn używanych w przemyśle spożywczym. Dlatego polecamy i zachęcamy do wyboru naszej wyciskarki Green Power. 

Zasady Dr. Normana Walkera

Podwójne wały potrafią w dużym stopniu usunąć zanieczyszczenia i metale ciężkie z surowca poprzez proces prasowania i miażdżenia- jak podaje Dr. Norman Walker (uważany za ojca sokoterapii). Zasady są takie- jeśli liść, korzeń lub łodyga zostaną zmiażdżone przy użyciu stalowych tarczy, kamieni, czy drewnianego moździerza i przeciśnięte przez ściereczkę uzyskamy sok, i odpad błonnika. Wysoka ilość chemikaliów i metali ciężkich zostanie razem z pozostałościami błonnika. Na tej zasadzie pracuje wyciskarka do soków Greek Star, która uzyskuje sok eliminując wysoką zawartość toksyn, chemikaliów i metali ciężkich z surowca poprzez obracające się dwa wały rozgniata warzywa i przeciska pulpę przez sito, która spełnia taką sama rolę jak ściereczka przez którą przeciskamy np., soki.

 

Przykładowe nagrody przyznane wyciskarce Green Power Hippocrates:

Październik 2008 – Brązowy medal doskonałości - urządzenia kuchenne, ALIVE Academy of Nutrition Awards

Październik 2008 – Złoty medal doskonałości – Sprzęt, ALIVE Academy of Nutrition Awards

 

Dane Techniczne:

Mycie w zmywarce: NIE

Obroty na minutę: 160 obr./minutę

Wat: 150

Napięcie: 220/240V

Pozyskiwanie soku trawy pszenicy: TAK

Funkcja homogenizacji: TAK

Otwór wlotu: 39.5 mm

Waga bez opakowania / waga z opakowaniem: 6.2 kg / 9 kg

Wymiary: 405 x 190 300 mm (długość/szerokość/wysokość)

Gwarancja: 12 lat

Metoda uzyskiwania produktu: zgniatanie (prasowanie)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl